В очільниці МОЗ з'явились три заступники

Кабінет міністрів України призначив Павла Ковтонюка, Олександра Лінчевського та Оксану Сивак заступниками міністра охорони здоров'я

Відповідні розпорядження опубліковані на сайті уряду, передає depo.ua.

"Призначити Ковтонюка Павла Анатолійовича заступником міністра охорони здоров'я України. Призначити Лінчевського Олександра Володимировича заступником міністра охорони здоров'я України", - йдеться в розпорядженнях.

Заступником глави МОЗ з питань євроінтеграції призначено Оксану Сивак.

Біографічні довідки:

Павло Ковтонюк закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю "менеджмент", після чого викладав у цьому виші до 2015 року, а в даний момент є підприємцем (в процесі закриття).

Олександр Лінчевський і Оксана Сивак отримали вищу медичну освіту в медуніверситеті імені Богомольця. Лінчевський з 2001 року працює хірургом в Київській міській клінічній лікарні № 17.

Оксана Сивак з 1999 по 2008 роки працювала акушером-гінекологом у Київській міській лікарні № 1, після чого до 2015 року - в Київському центрі репродуктивного здоров'я. З початку 2016 року працює у київському медцентрі "Академія здоров'я людини".

Нагадаємо, 27 липня Кабмін призначив волонтерку, директора гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців Уляну Супрун виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада