В очільниці МОЗ з'явились три заступники

Кабінет міністрів України призначив Павла Ковтонюка, Олександра Лінчевського та Оксану Сивак заступниками міністра охорони здоров'я
Depo.Влада
2 вересня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua

Відповідні розпорядження опубліковані на сайті уряду, передає depo.ua.

"Призначити Ковтонюка Павла Анатолійовича заступником міністра охорони здоров'я України. Призначити Лінчевського Олександра Володимировича заступником міністра охорони здоров'я України", - йдеться в розпорядженнях.

Заступником глави МОЗ з питань євроінтеграції призначено Оксану Сивак.

Біографічні довідки:

Павло Ковтонюк закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю "менеджмент", після чого викладав у цьому виші до 2015 року, а в даний момент є підприємцем (в процесі закриття).

Олександр Лінчевський і Оксана Сивак отримали вищу медичну освіту в медуніверситеті імені Богомольця. Лінчевський з 2001 року працює хірургом в Київській міській клінічній лікарні № 17.

Оксана Сивак з 1999 по 2008 роки працювала акушером-гінекологом у Київській міській лікарні № 1, після чого до 2015 року - в Київському центрі репродуктивного здоров'я. З початку 2016 року працює у київському медцентрі "Академія здоров'я людини".

Нагадаємо, 27 липня Кабмін призначив волонтерку, директора гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців Уляну Супрун виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада