В НБУ кажуть, що не чули про відкриті справи проти Гонтаревої

Національний банк України заявляє, що жодної офіційної інформації про відкриття кримінального провадження стосовно голови НБУ Валерії Гонтаревої від правоохоронних органів не надходило
Depo.Влада
12 серпня 2015 22:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Нацбанку, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Голові Національного банку України Гонтаревій Валерії Олексіївні про відкриття кримінального провадження проти неї нічого не відомо. Відповідних повідомлень від правоохоронних структур вона не отримувала", - зазначили в прес-службі.

На закиди у пресі стосовно направленого Гонтаревою листа до Державної служби фінансового моніторингу України із проханням не перевіряти з яких джерел екс-директор гендепартаменту банківського нагляду Алла Шульга отримала кошти, розміщені на її депозитних рахунках, у НБУ запевняють, що їх лист не містив нічого подібного та додають його копію.

У прес-службі інформують, що голова НБУ 30 квітня 2015 року, розуміючи можливі репутаційні ризики регулятора, зверталася з листом до держслужби фінмоніторингу із проханням повідомити причини та підстави направлення запиту на всі банки України щодо надання інформації стосовно стану банківських рахунків і фінансових операцій Алли Шульги, яка до 15 квітня 2015 працювала на посаді директора генерального департаменту банківського нагляду НБУ та була членом правління регулятора.

"У роботодавця не було нарікань на її роботу. Як держслужбовець відповідно до законодавства Алла Шульга завчасно надавала декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013, 2014 та 2015 роки до моменту її звільнення", - зазначають у Нацбанку.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua