В Мінрегіоні порадили українцям менше пити, щоб більше платити за комуналку

Українцям варто економити гроші на шкідливих звичках, тим самим звільняючи кошти на оплату подорожчання комунальних послуг
В Мінрегіоні порадили українцям менше пити, щоб більше платити за комуналку
В Мінрегіоні порадили українцям менше пити, щоб більше платити за комуналку

Про це заявив начальник управління економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку (Мінрегіону) Наталія Хоцянівська сьогодні, 15 квітня, пише depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

За її словами, за статистичними даними мешканці України витрачають на алкоголь і куріння більше грошей, ніж на "комуналку".

"Я за 9 місяців взяла статистичні дані щодо кількості витрат населення на спиртні напої, пиво та тютюнові вироби. Шановні, ми 43 мільярди гривень випили і викурили, а сплатили за комунальні послуги - 36 мільярдів. І розповідаємо про те, що у нас є підстави не платити за комунальні послуги", - заявила Хоцянівська.

Також вона додала, що задекларовані доходи населення в 2014 році в цілому склали 811 мільярдів гривень.

"Якщо це порівнювати з сумою нарахованих послуг, а це 39,5 мільярдів, від отриманих доходів це складе лише 4,9%", - зазначила Хоцянівська.

Вона також пояснила, що існує великий розрив між офіційно декларованими і реальними доходами населення.

Для ілюстрації вона навела дані, що при задекларованих показниках 811 мільярдів доходів населення лише у роздрібній торгівлі українці витратили 903 мільярда. 

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до профільних міністерств, з наказом пояснити, яким чином формується нова ціна на комунальні платежі.