В Мін'юсті вважають, що за реакцію на "мукачівську стрілянину" Україну мають преміювати безвізовим режимом з ЄС

Міністр юстиції Павло Петренко вважає, що перестрілка в Мукачеві не вплине на перспективи отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом
Depo.Влада
13 липня 2015 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна", повідомляє depo.ua

"У зв'язку з тим, що влада дуже швидко і оперативно відреагувала на цю ситуацію, я думаю, що це не поставить під загрозу наші плани щодо безвізового режиму", - сказав він.

За словами Петренка, головне, щоб Верховна Рада проголосувала за необхідний для введення безвізового режиму з ЄС пакет законопроектів.

Нагадаємо, Порошенко закликав негайно роззброїти "Правий сектор".

Вдень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер.

Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори. У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.

Мітки: Петренко