В "ЛДНР" вигадали свої "праймеріз" для "кандидатів на вибори"

В самопроголошних "ДНР" та "ЛНР" вигадали "праймеріз", щоб "дізнатись настрої виборців"
Depo.Влада
4 липня 2016 20:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ЗМІ сепаратистів.

Зокрема, "глава" "ДНР" Олександр захарченко заявив, що "попереднє громадське голосування ніяк не суперечить Мінським угодам".

"Для того, щоб, з одного боку, вирішити свої власні завдання з будівництва державної системи, а з іншого, щоб показати, що претензії, які пред'являються українською стороною, є нікчемною, по суті, ми даємо старт проведенню всенародних праймеріз в ДНР, - сказав глава бойовиків "ДНР".

За словами Захарченка, влада Києва "демонструє небажання слідувати Комплексу заходів з виконання Мінських мирних домовленостей".

"Хочу спеціально підкреслити, що всенародні праймеріз жодним чином не суперечать Мінським угодами, так як носять виключно попередній характер і покликані прояснити загальні настрої та уподобання наших жителів", - додав "глава" "ДНР". 

До Захарченка приєднався очільник бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький, що також планує "попереднє голосування" .

"Лідери громадських рухів "Мир Луганщині" і "Луганський економічний союз" звернулися до мене з пропозицією провести в нашій Республіці суспільне попереднє голосування для вибору потенційних кандидатів для роботи в органах місцевого самоврядування. Сьогодні в нашому суспільстві чітко сформульований запит на проведення місцевих виборів. Ми не можемо нескінченно чекати, поки Київ почує вимоги нашого народу. Я прийняв рішення підтримати цю ініціативу, тому що вона дозволить нам перевірити як майбутніх кандидатів, так і продемонструє реальну думку наших громадян", - заявив Плотницький.

Він також додав, що "гарантує повну безпеку учасникам процесу та іноземним спостерігачам на виборах".

"Всім учасникам попереднього голосування я гарантую чесну і прозору процедуру.У зв'язку зі стартом кампанії я хотів би запросити в ЛНР представників іноземних ЗМІ, а також іноземних спостерігачів з тим, щоб вони своїми очима переконалися в повній відповідності проведення попереднього голосування в ЛНР принципам демократії і моральності і стандартам ОБСЄ. Всім гостям нашої Республіки я гарантую повну безпеку, яка буде забезпечена силами нашої Народної міліції", - додав самозваний "голова ЛНР".

Нагадаємо, 16 червня представник терористів Пушилін заявив, що проведення "виборів" на окупованій території Луганської та Донецької областей до кінця поточного року малоймовірно.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада