В Крим масово переселяють російських військових, - Джемілєв

Окупанти проводять політику переселення в Крим жителів Центральної Росії, особливо сім'ї військових
Depo.Влада
29 жовтня 2015 21:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявили на прес-конференції заступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський і член комітету Мустафа Джемілєв, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Логвинський зазначив, що зараз спільно з правозахисниками в Криму фіксується дуже багато порушень Женевської конвенції. "Вони переселяють людей. Вони завозять зараз так званих російських громадян назад у Крим, щоб змінити думку", - сказав він.

У свою чергу Джемілєв висловив думку, що "політика Росії зараз приблизно така ж, як була під час першої окупації". "Вони створювали умови, які змушують корінне населення покидати територію Криму, і в той же час в масовому порядку завозили росіян з внутрішніх областей Росії", - сказав він і додав, що "те ж саме приблизно спостерігається зараз".

Джемілєв зазначив, що мова йде про переселення людей, зокрема, з Тули, Архангельська і Астрахані.

"Багато з них – сім'ї військовослужбовців. Їм видають там земельні ділянки на дуже пільгових умовах, а потім ще якусь допомогу для того, щоб вони будували житло", - сказав депутат.

Як повідомлялось раніше, російські "казаки" планують переїхати в сотню "депресивних" селищ окупованого Криму і займатись "традиційним" господарством з "казачим" укладом життя.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада