В Інтерполі заблокували файл про розшук Єжеля

В Українському бюро Інтерполу підтвердили інформацію про блокування файлу щодо міжнародного розшуку колишнього міністра оборони Михайла Єжеля
Depo.Влада
26 жовтня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді бюро на запит "Тижня", передає Depo.ua.

"03.06.2016 за ініціативи Служби безпеки України до обліків Генерального секретаріату Інтерполу внесено клопотання про публікацію циркулярного розшукового повідомлення щодо міжнародного розшуку Єжеля М.Б. з метою його арешту та подальшої екстрадиції в Україну, для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України", – зазначили в бюро.

Там уточнили, що доступ до файлу щодо міжнародного розшуку Єжеля тимчасово заблокований на час проведення перевірки Офісом з юридичних питань Інтерполу відповідності оголошення його розшуку статті 3 Статуту Організації.

Станом на 26 жовтня запитів до Генсекретаріату Інтерполу про припинення міжнародного розшуку Єжеля Укрбюро не надсилало.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, комісія з контролю за файлами Інтерполу заблокувала картку колишнього міністра оборони Михайла Єжеля.

Ще в серпні 2014 року Генпрокуратура оголосила підозру Михайлу Єжелю у справі щодо знищення тилового забезпечення української армії за ст. 401-403 Кримінального кодексу. 

Про підозру  ГПУ оголосила  Єжелю 11 березня 2016 року. За версією слідства, він, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб протягом 2011 - 2012 років видав чотири окремі доручення, за яким оплата комунальних послуг, спожитих суб'єктами господарювання, здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації. Зазначеними діями завдано матеріальної шкоди державі на загальну суму близько 43 млн грн, чим заподіяно тяжкі наслідки. Його оголосили в державний розшук.

У вересні 2016 року Військова прокуратура розпочала спеціальне заочне розслідування щодо Єжеля у зв'язку з його неявкою на допит. 

Наприкінці вересня  там завершили спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Михайла Єжеля.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада