У Держприкордонслужбі почалося самоочищення напередодні люстрації

У Державній прикордонній службі України масово звільняється керівний склад
Depo.Влада
6 жовтня 2014 13:21
ФОТО: depo.ua
У Держприкордонслужбі почалося самоочищення напередодні люстрації
У Держприкордонслужбі почалося самоочищення напередодні люстрації

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Сергій Астахов, передає ДеПо «РБК-Україна».

Зокрема, відповідаючи на питання, чи правда в Держприкордонслужбі керівники подають у відставку у зв'язку з ухваленням закону про люстрацію, Астахов заявив: «Інформація відповідає дійсності».

Так, за його словами, вже звільнився заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін.

Зазначимо, що раніше агентство повідомило, що в Державній прикордонній службі України після ухвалення закону про люстрацію почалося масове звільнення вищого офіцерського складу.

За словами співрозмовника агентства, у зв'язку з прийняттям українським парламентом закону під звільнення підпадає більше 100 представників Держприкордонслужби. «Усі вони - вищий офіцерський склад, який підпадає під закон про люстрацію», - розповіло джерело.

Згідно з інформацією, на сьогодні склалася ситуація, коли увесь керівний склад адміністрації Держприкордонслужби вже знаходиться в процесі звільнення.

«Звільнився заступник Литвина (голова Держприкордонслужби Микола Литвин - ред.) Павло Шишолін, ряд керівників департаментів і управлінь прикордонного відомства, їх заступники. В основному це генерали і полковники», - додало джерело.

Як повідомляв ДеПо, в п'ятницю Президент України Петро Порошенко заявив про звільнення голови Державної пограничної служби Миколи Литвина.