В річницю Майдану в Слов'янську підняли прапор ЄС

Сьогодні у звільненому Слов'янську на мітингу, присвяченому Дню гідності і свободи, були урочисто підняті прапори України та Євросоюзу
Depo.Влада
21 листопада 2014 16:23
ФОТО: depo.ua
В річницю Майдану в Слов
В річницю Майдану в Слов'янську підняли прапор ЄС

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на Kramatorsk.INFO.

Згідно з даними видання, мітинг відбувся перед будівлею виконкому. «Революція Гідності - це не одноразова акція. Це процес, який йде вже тривалий час. І в цьому процесі народжується нова самосвідомість українського народу», - зазначив виконуючий обов'язки мера Олег Зонтов.

Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих під час Майдану патріотів. Потім в. о. мера підняв прапор України, право підняти прапор Євросоюзу надали представникам студентства.

Як повідомляв ДеПо, 21 листопада в Україні указом президента Петра Порошенка оголошено Днем гідності и свободи.

Нагадаємо, ввечері 21 листопада 2013 року, в день, коли тодішній президент України Віктор Янукович на саміті «Східне партнерство» у Вільнюсі відмовився підписувати Угоду про асоціацію з ЄС, в соціальних мережах почали поширюватися заклики вийти на акції протесту.

Перша акція розпочалася на Майдані Незалежності в Києві приблизно о 22:00. На мітинг зібралося від однієї до двох тисяч осіб. Сюди прийшли журналісти, громадські активісти та прихильники євроінтеграції. Пізніше акція розрослася і отримала назву Євромайдан. Хвиля акцій протесту прокотилася по багатьох містах України.

Темі річниці Євромайдану, яка відзначається в Україні сьогодні, присвятили публікації багато світових ЗМІ