В Європарламенті розпустять фракцію друзів Путіна

Сьогодні в Європейському парламенті з фракції крайніх правих «Європа за свободу і пряму демократію» (EFDD) вийшла представниця Латвії, після чого дана фракція повинна припинити своє існування
Depo.Влада
16 жовтня 2014 17:56
ФОТО: depo.ua
В Європарламенті розпустять фракцію друзів Путіна
В Європарламенті розпустять фракцію друзів Путіна

Про рішення латвійського депутата Іветти Грігуле покинути EFDD оголосив президент Європарламенту Мартін Шульц, повідомляє «Європейська правда», передає ДеПо.

Згідно з регламентом Європарламенту політичні групи (фракції) повинні складатися як мінімум з 25 парламентаріїв, які представляють не менше 8 країн ЄС. EFDD досі відповідає першому критерію, в ній залишилося 48 членів. У той же час кількість представлених країн зменшилася до семи. У разі, якщо EFDD не вирішить проблему в короткий термін, вона буде ліквідована, а регламентні повноваження проросійських депутатів у Європарламенті зменшаться.

Нагадаємо, що до групи EFDD входять радикальні праві партії, багато з яких потрапили до Європарламенту вперше. Саме ці депутати на чолі з Найджелом Фараджем голосували проти ратифікації Угоди про асоціацію з Україною, а її представники не приховують своєї лояльності до президента РФ Володимира Путіна і його політики. Всі члени групи висловлюються за вихід їхньої країни з ЄС.