В ЄС сім країн готові до скасування санкцій проти РФ - Bloomberg

Кіпр, Італія, Греція, Угорщина, Словаччина, Австрія та Іспанія нібито готові до скасування санкцій проти Росії
Depo.Влада
18 березня 2015 12:09
ФОТО: depo.ua
В ЄС сім країн готові до скасування санкцій проти РФ - Bloomberg
В ЄС сім країн готові до скасування санкцій проти РФ - Bloomberg

Такі висновки були зроблені на основі аналізу «гостьової книги» президента Росії Володимира Путіна, повідомляє агентство Bloomberg.

Так, наприкінці лютого в Москві побував президент Кіпру Нікос Анастасіадіс, на початку березня - італійський прем'єр Маттео Ренці, а в квітні в російську столицю збирається глава уряду Греції Алексіс Ципрас.

Що стосується Угорщини, Словаччини, Австрії та Іспанії, то ці країни, за твердженням агентства, і раніше виступали проти антиросійських обмежень, пов'язаних із ситуацією на Україні.

«Найімовірніше, вони (названі сім країн, -ред.) відмовляться від продовження санкцій зараз і будуть відкладати рішення до останнього моменту, до тих пір, поки обмеження не закінчаться», - вважає директор із зовнішньої політики лондонського Центру європейської реформи Іан Бонд.

Однак ряд країн в ЄС активно виступають за продовження і посилення обмежень проти Москви. Це, зокрема, Польща, Великобританія і країни Прибалтики.

Як повідомляв depo.ua, з 19 по 20 березня у Брюсселі відбудеться саміт Євросоюзу. Однак, за словами глави Євроради Дональда Туска, рішення про практичне продовження санкцій відносно Росії буде прийняте тільки на червневому саміті ЄС.