В Держдумі "переплутали" Кубу з Кримом, коли поскаржились в ООН на блокаду

В проекті звернення до Генасамблеї ООН з закликом припинити блокаду, який було внесено на розгляд Держдуми комітетом з міжнародних справ, виправили "Республіку Крим" на "Республіка Куба"
Depo.Влада
16 жовтня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua  з посиланням на ТАСС.

Як повідомляється,  повідомлення "Держдума має намір звернутися до ООН з приводу блокади Криму"  аннулють у зв'язку з "помилкою при публікації документа".

В новому документі замість "Республіка Крим" тепер фігурує "Республіка Куба".

"Держдума має намір звернутися до Генасамблеї ООН із закликом припинити блокаду Республіки Куба. Відповідний проект звернення внесений на розгляд палати її комітетом з міжнародних справ. Згідно з матеріалами думської електронної бази даних, проект постанови про прийняття цього звернення може бути розглянуте на засіданні палати 23 жовтня", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, повідомляється, що депутати планують звернутися "до Генасамблеї ООН, парламентів держав-членів ООН і міжнародних парламентських організацій про необхідність припинення економічної, торгової та фінансової блокади Республіки Куба".

Нагадаємо, США і Куба влітку 2015 року досягли угоди про відновлення повномасштабних дипломатичних відносин, розірваних 1961 року, і про відкриття своїх посольств в столицях обох країн.

Нагадаємо, 20 вересня розпочалася безстрокова продовольча і транспортна блокада Криму, ініційована лідерами кримських татар.

Учасники акції вважають, що українські компанії повинні зупинити торговельні відносини з Кримом через окупацію.

Також нещодавно активісти повідомили про початок енергетичної блокади півострова.

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua