Усі учасники контактної групи 1 вересня перебуватимуть у Києві

Прес-секретар Кучми повідомила про те, що під час відеоконференції учасники Тристоронньої контактної групи перебуватимуть у Києві
Depo.Влада
28 серпня 2015 19:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У даний час планується, що під час цього спілкування (відеоконференції, - ред.) всі учасники Тристоронньої контактної групи - Мартін Сайдік, Леонід Кучма, Азамат Кульмухаметов - будуть знаходиться в Києві", - написала Оліфер.

За її словами, у вівторок, 1 вересня, відбудеться відеоконференція тристоронньої контактної групи за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Також на зв'язку будуть офіцери Спільного центру з контролю і координації.

Спершу планувалося, що під час цього спілкування представник ОБСЄ в тристоронньої групі Мартін Сайдік і представник України Леонід Кучма будуть знаходиться в Києві, представник Росії Азамат Кульмухаметов - у Москві.

Прес-секретар Кучми також додала, що головне завдання учасників тристоронньої контактної групи - в режимі реального часу проконтролювати, чи дійсно виконуються взаємні зобов'язання про повне припинення вогню.

Оліфер нагадала, що 26 серпня в Мінську була досягнута домовленість про забезпечення стійкого припинення вогню в перший тиждень нового навчального року.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua