ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Кабмін вирішив підтримати "металургійний закон", - ЗМІ

Уряд запропонує не ветувати "металургійний закон", відповідну позицію в Кабміні обіцяли представити в Адміністрації президента

Depo.Влада
19 червня 2017 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це за результатами урядової наради за участю провідних галузевих асоціацій розповів голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат з Радикальної Партії Віктор Галасюк, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

"Тільки що на урядовій нараді, проведеній першим віце-прем'єр-міністром економіки Степаном Кубівим, разом з провідними галузевими асоціаціями обговорили позиції, які Кабмін надасть Адміністрації президента на наш з Олегом Ляшко і однодумцями "металургійний закон ". Демократичним, хоча і наполегливим чином вдався переконати чиновників, що закон ветувати не можна!"- повідомив заступник лідера РПЛ з економічної політики.

Як зазначається, Галасюк представив чиновникам аргументи на користь закону, в тому числі, в контексті захисту національної безпеки, позивних соціально-економічних економічні наслідків дії закону, врахування міжнародної практики і повну відповідність норм закону міжнародним зобов'язанням України.

У свою чергу, урядову позицію підтвердив і віце-прем'єр-міністр - міністр економіки Степан Кубів.

"Вважаю, що рішення про експортне мито на брухт чорних металів є обґрунтованим Сьогодні Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представить детальну позицію з цього приводу.", - написав він у фейсбуці, посилаючись на повідомлення офіційного Твіттер-аккаунта Мінекономрозвитку про те, що Міністерство буде рекомендувати президенту підписати "металургійний закон" (р.н. №6382).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада