Уряд призначив тимчасового керівника Фіскальної служби

Кабінет міністрів призначив 39-річного Максима Мокляка тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби
Depo.Влада
24 березня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження від 23 березня 2015 р. № 235-р оприлюднене на сайті уряду, повідомляє depo.ua.

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної фіскальної служби України, виконання обов'язків голови зазначеної служби на директора координаційно-моніторингового департаменту Державної фіскальної служби України Мокляка Максима Володимировича", - говориться в документі.

Нагадаємо, вчора, 23 березня, Кабінет міністрів звільнив голову Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, а також його заступників Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка.

Зазначимо, що Максим Мокляк народився  26 січня 1976 року в Кременчуці. 

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Економічна Кібернетика". 

У 2001 році закінчив Стокогольмську Школу Економіки, отримав ступінь магістра бізнес адміністрування ExecutiveMBA. У 2002 році здав кваліфікаційні іспити і отримав диплом з фінансового аналізу CFA.

 З 1998 року працював аналітиком, керівником проектів у шведсько-української фонді прямих інвестицій WWACapital.

З 2001 року - працював в інвестиційно-банківської компанії SARSCapital. Пройшов шлях від віце-президента до партнера і керуючого директора.

З квітня 2014 року - радник міністра доходів і зборів України;  з жовтня 2014 року - директор Координаційно-моніторингового департаменту Державної фіскальної служби України.

 

 

Мітки: