Українські військові проведуть 237 спільних заходів з силами НАТО

Українські військовослужбовці візьмуть участь в 237 заходах у рамках партнерства з Північноатлантичним альянсом (НАТО)
Depo.Влада
20 березня 2015 19:06
ФОТО: depo.ua
Українські військові проведуть 237 спільних заходів з силами НАТО
Українські військові проведуть 237 спільних заходів з силами НАТО

Про це заявив представник Головного управління військового співробітництва Генштабу Збройних сил України, генерал-майор Борис Кременецький, повідомляє depo.ua з посиланням на урядовий портал.

«Ці заходи спрямовані на конкретні пріоритетні напрямки. В першу чергу це розвиток системи управління зв'язку, розвиток сил спеціальних операцій, логістика і військова медицина, інформаційно-психологічні операції, а також підготовка фахівців у галузі розмінування та протидії саморобним вибуховим пристроям, і що дуже актуально зараз - питання кібербезпеки», - уточнив генерал-майор.

За его словами, протягом 2015 року Збройні Сили України візьмуть участь у 12 міжнародних навчаннях.

«На цей рік передбачено участь підрозділів ЗСУ в 12 багатонаціональних навчаннях, 5 з яких пройдуть на території України і 7 - за межами держави», - сказав Кременецький, і додав, що до міжнародних навчань цього року планується залучити понад 3 тис. військовослужбовців, до 25 літаків та 10 кораблів, а також сотні одиниць військової техніки.

Як повідомляв depo.ua, країни-члени НАТО вже направили в Україну вісім своїх радників з різних питань для реформування оборонного сектору