Українські спецслужби зірвали в Чорногорії держпереворот прибічників "ДНР", – політолог

Українські контррозвідники запобігли державному перевороту у Чорногорії
Depo.Влада
2 листопада 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Про таку "справжню перемогу" сповістив на своїй Facebook-сторінці політолог Тарас Березовець, передає Depo.ua.

"Зрив державного перевороту в Чорногорії зі спробою усунення прем'єра Міло Джукановича. Це воістину унікальна операція в далекому зарубіжжі, дуель, в якій українська контррозвідка впевнено переграла російську розвідку. Західні спецслужби ніколи не змогли б так швидко і ефективно обчислити і нейтралізувати більше 30 учасників змови, якби не СБУ", – зазначив він.

За словами Березовця, дані більшості сербських бойовиків – учасників змови були передані українськими контррозвідниками американській розвідці.

"Наші вели їх кілька років, ще з моменту, коли значна частина сербських найманців засвітилася у складі терористичних підрозділів в "ДНР/ЛНР". Подробиці цієї таємної операції української контррозвідки стануть відомі тільки за роки. А поки потрібно пишатися контррозвідниками, військовими розвідниками, усіма, хто робить свою тиху, небезпечну, але таку потрібну роботу, наближаючи неминучу перемогу і зміцнюючи безпеку наших союзників далеко за межами Батьківщини",  - зазначив політолог.

Нагадаємо, що у Чорногорії 16 жовтня відбулися парламентські вибори. В день голосування місцева влада оголосила про затримання 20 громадян Сербії за підозрою в підготовці теракту і путчу на парламентських виборах. За даними прокуратури, група планувала під час оголошення результатів виборів, використовуючи зброю, напасти на присутніх перед будівлею парламенту громадян і поліцейських, потім зайняти приміщення скупщини з метою "проголосити перемогу певної політичної партії" та "позбавити свободи прем’єр-міністра Чорногорії ". Лідером організації був екс-начальник жандармерії Сербії Братислав "Бато" Дікіч.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада