Українські політики їздять звітуватися куратору проекту "Бесарабія"

Деякі українські політики літають до Москви звітуватися заступнику Суркова, який був куратором проекту "Бесарабської народної республіки"
Depo.Влада
4 листопада 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це розповів голова СБУ Василь Грицак на брифінгу в Одесі, повідомляє Depo.ua із посиланням на УНІАН.

Грицак заявив, що головний радник управління президента Росії у справах СНД, перший заступник путінського помічника Владислава Суркова Інал Ардзінба проводить зустрічі з деякими українськими політиками.

"Ми маємо інформацію про його зустрічі з деякими політиками, які приїжджають з України. На жаль, це важко задокументувати, тому що відбувається на території іншої держави. Але такі зустрічі відбуваються", - сказав Грицак. Він не підтвердив чутки про те, що Ардзінба ближчим часом відвідає Одесу.

"Чутки такі гуляли, але я слабо вірю, що Інал Ардзінба захоче приїхати в Одеський регіон. Хоча насправді він дійсно продовжує курирувати питання, і в 2015 році саме він був куратором проекту "Бессарабія", - зазначив Грицак. Він додав, що запобігти створенню так званої «бессарабської народної республіки» вдалося завдяки трьом етапам зачистки в Одеському регіоні. "Підтвердження інформації про його приїзд у Служби безпеки наразі немає, але якщо він приїде, ми його зустрінемо обов'язково", - підкреслив очільник СБУ.

Нагадаємо, що після невдачі із "Бесарабською народною республікою" Росія зібралася "розкачувати" ситуацію на Одещині через болгарську меншину, просуваючи ідею їхньої територіальної автономії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада