Українські олігархи після окупації отримали землю та дачі в Криму, - ЗМІ

Після окупації Криму землю на півострові купували не тільки російські компанії, але і представники України
Depo.Влада
29 березня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua з посиланням на РБК.

Зокрема, в списку власників кримських земельних ділянок виявилися чотири українські компанії.

За даними видання, повне право на землю отримане в 2015 році, тобто вже після анексії півострова.

Українські олігархи після окупації отримали землю та дачі в Криму, - ЗМІ - фото 1

Як зазначається, родині екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова належать чотири сусідніх ділянки поруч з Форосом, на мисі Чехова.

Також обзавелася землею в Криму і "Спорт-тур". Компанія володіє земельною ділянкою на кордоні Алупки і Сімеїзу. "Спорт-тур" належить інвесткомпанії "Терра-інвест", серед співвласників якої значиться Олександр Валерійович Мошинський, адвокат, що представляє в судах інтереси кума президента Росії Віктора Медведчука.

Сам Медведчук раніше свій зв'язок з компанією "Спорт-тур" підтверджував.

Ще 2,6 га землі в Гаспрі належить компанії "Укркапітал". Її очолює Дмитро Шуст, який також є директором Благодійного фонду Віктора Медведчука.

Видання стверджує, що як і раніше володіє землею в Криму і Рінат Ахметов. Одна з офшорних компаній, підконтрольна бізнесменові - Starvista Ltd - є власником садиби "Новий кучук-кой" в Сімеїзі.

Відстоюючи збереження садиби, Ахметов неодноразово конфліктував з компанією "Тай-інвест", що володіє ділянками по сусідству і планує розгорнути на них будівництво.

"Тай-інвест" пов'язана з іншим українським бізнесменом - власником групи "Енергетичний стандарт" Костянтином Григоришиним.

Точне місце розташування трьох ділянок в Парковому, що належать "Тай-інвест", невідоме, при спробі їх знайти публічна кадастрова карта видає повідомлення, що "відомості про межі об'єкта відсутні".

Однак вони знаходяться в одному кадастровому кварталі, тобто недалеко від ділянок Starvista Limited Ахметова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада