Українці хочуть знати в обличчя своїх депутатів на місцях, – експерт

Населення України в цілому підтримає ідею скорочення кількісного складу депутатських корпусів у місцевих радах
Depo.Влада
17 червня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це підчас прес-конференції за результатами Всеукраїнського опитування громадської думки "Місцеві вибори 2015: очікування та оцінки громадян", проведеного виданням "Ділова столиця" у партнерстві з соціологічною компанією "Sociostream AG", заявив політолог, політолог, голова експертної ради SocioStream AG Олександр Медведєв, коментуючи результати опитування, згідно з яким 69% громадян виступає за скорочення кількості депутатів у місцевих радах.

"Депутатський корпус на місцевому рівні настільки розрісся, що виборець хоче ототожнювати свої проблеми з якимись персоналіями, а не з пулом з 100-120 депутатів", - зазначив експерт.

"Тим паче, виборці вважають депутатів дармоїдами, які, нехай, і працюють там на громадських засадах, але мають можливість підживлюватися. Скоротити кількість депутатів, щоб знати їх персонально - це цілком влаштує людей", - зазначив Олександр Медведєв.

Водночас політолог, керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов, коментуючи дані опитування, згідно з яким менше половини українських громадян вважають, що на місцевих виборах виборці не будуть брати грошову винагороду, зазначив, що відсоток тих, хто буде брати гроші усюди приблизно однаковий. "Хіба що в великих містах як, наприклад, Дніпропетровськ за свій голос будуть просити більше, аніж у селі", - зазначив він.