Українські десантники змусили керівників навчань у Німеччині зупинити маневри

Керівництво навчаннями "Сейбр Джанкшн 2018" оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Генштабу.

Через кілька годин після того, як рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95 бригади ДШВ ЗСУ, що бере участь у навчанні SaberJunction на навчальному центрі Хохенфельс у Німеччині, захопила польовий тактичний оперативний центр розвідувального батальйону супротивника, керівництво навчаннями оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів.

Як розповів командир української роти "Фантом" капітан Іван Федоренко, штаб розвідувального батальйону 173-ї повітрянодесантної бригади США був захоплений під час виконання завдання з розвідки: "Нами був умовно полонений командир цього батальйону та його офіцери, захоплені засоби зв'язку, зброя та штабні документи. Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, у складі яких діємо. Це дані щодо розташування підрозділів нашого супротивника, плани його дій тощо. Володіння нашою стороною такою інформацією однозначно впливає на подальший хід навчання.

У подальшому, під час висування українців до ключового рубежу оборони противника, наші десантники виявили групу чеських спецпризначенців. В результаті перестрілки диверсанти умовно втратили 6 осіб. Станом на 15 годин загальні умовні втрати противника склали близько 40 осіб та дві одиниці техніки, умовні втрати українців - 2 людини".

Попри паузу для корегування планів навчання, український підрозділ продовжує виконувати завдання в полі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські десантники захопили штаб військових США на навчаннях в Німеччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна