"Українське радіо" прорвалося в Крим

"Українське радіо", появу якого в Криму анонсував міністр інформполітики України Юрій Стець, на півострові справді вже можна почути
Depo.Влада
2 квітня 2015 17:14
ФОТО: depo.ua

Так, сигнал Українського національного радіо і радіо "Ера" можна зловити в Сімферополі, передає "Крим. Реалії".

А колишній головний редактор телерадіоцентру "Бриз" ВМС України Мирослав Мамчак у Facebook повідомив, що українська радіостанція мовить і в Севастополі.

Сам Юрій Стець у коментарі підтвердив запуск українського радіо на півострові і зазначив, що незабаром ефір наповниться програмами спеціально для жителів Криму.

"Йдеться про інформаційний продукт кримськотатарською мовою та окремі програми російською мовою. Його контент стосуватиметься інформування про те, що відбувається в Україні і, зокрема, в Криму", - сказав він.

За словами міністра, над контентом для кримчан для українського радіо, в тому числі, будуть працювати кримські журналісти.

"Технічно ми вже почали працювати, зараз розженемо сигнал, а створення програмного продукту і його запуск - це питання найближчих днів", - сказав Стець.

Як повідомляв depo.ua, 21 березня міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що найближчим часом у Криму можна буде почути українське радіо. За його словами, відомство на своєму сайті оприлюднить частоту, на якій можна буде почути українські програми на окупованій території.

Водночас окупаційна влада півострова заявила, що не допустить відновлення українського мовлення.