Українська прокуратура викликала на допит вісьмох кримських військових-зрадників

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України викликає на допит вісьмох військових, яких підозрюють у держзраді
Depo.Влада
2 лютого 2016 13:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури,  наразі підозрювані проживають на території тимчасово окупованого Криму, поштовий зв'язок з ними відсутній.

"Керуючись ст. ст. 133, 135, 137 КПК України військова прокуратура Центрального регіону України здійснює виклик підозрюваних шляхом опублікування на сайті повісток про їх виклик до військової прокуратури Вінницького гарнізону", - повідомили у прокуратурі.

Зокрема, на допит викликають Андрія Ковальчука, Андрія Новікова, Геннадія Савенка, Ігоря Сіденка, Євгенія Часовських, Андрія Просвіріна, Віктора Волошка і Каширіна Алліка.

Допит призеначений на 4 лютого.

Нагадаємо, напередодні прокуратура повідомила, що 8 кримських військових в період з лютого по травень 2014 року надавали Росії допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, захопленні військового майна ЗСУ.

Зазначалсь, що військові зараховані до списків особового складу Збройних сил Росії та проходять військову службу за контрактом авіаційної комендатури Чорноморського флоту.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада