Україна вироблятиме всі види боєприпасів, - Турчинов

В Україна розроблять Державну програму виробництва українських боєприпасів, у їх виробництві задіють близько 800 підприємств
Depo.Влада
15 червня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, передає depo.ua з посиланням на його прес-службу.

За словами Турчинова, останні роки, в тому числі, і два роки ведення війни, щоб захистити Україну, "використовувалися бойові запаси, що залишилися у спадок від радянської армії".

"Але ці резерви не безмежні, значна їх частина була бездумно утилізована або продано, а часи, коли ніхто не думав, що доведеться воювати", - сказав він. На думку секретаря РНБО, для того, щоб захистити державу, зміцнити її обороноздатність, немає іншої альтернативи, як "створювати власну базу виробництва широкого спектру боєприпасів - починаючи від патронів і закінчуючи снарядами великого калібру".

Турчинов наголосив, що потрібно розробити і реалізувати Державну програму виробництва українських боєприпасів.

"Вона повинна реалізовуватися дуже швидкими темпами", - зазначив він, додавши, що в процесі виробництва боєприпасів можуть бути задіяні близько 800 українських підприємств різного профілю - "це і хімічне виробництво, і машинобудування, і багато інших суміжних підприємств і структур.

"Відповідно, будуть відновлені або створені нові виробничі потужності, створені нові робочі місця, втілено нові технології", - сказав секретар РНБО, додавши, що до реалізації державних програм необхідно залучати і приватний бізнес, збільшуючи ВВП і зміцнюючи національну економіку.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державне оборонне замовлення" 26 січня. Однак президент Петро Порошенко не підписав його і передав назад у парламент зі своїми пропозиціями.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада