Україна та Італія домовилися спільно тренувати "кібервоїнів" (ФОТО)

Фахівці Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ та представник Головного штабу оборони Збройних сил Італії полковник Феліче де Роза обговорили перспективи спільних тренувань фахівців з кібербезпеки

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Тренувати спільно кібервоїнів. Таку пропозицію озвучили у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут представникам кібернетичної безпеки Збройних Сил Італійської Республіки, які перебували з робочим візитом у навчальному закладі", - йдеться у повідомленні.

Феліче де Роза відзначив високий рівень організації підготовки курсантів та слухачів інституту, потужну наукову та матеріально-технічну базу для підготовки фахівців у сфері кібернетичної безпеки, а також ознайомив присутніх з досвідом Збройних сил Італійської Республіки в організації та функціонуванні національної системи кібербезпеки.

Представники України та Італії також обговорили подальше двостороннє співробітництво, зазначається на сайті оборонного відомства.

Нагадаємо, 21 листопада Україна і Британія домовилися про посилення військово-технічної співпраці, навчання українських військових і спільну протидію гібридним загрозам та загрозам у кіберпросторі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна