Україна створить з Китаєм аналог Великого шовкового шляху

Китай включив Україну у процес створення єдиної системи інфраструктурних і торгових шляхів у Євразії, яка повинна об'єднати східну та західну частини континенту і стати аналогом Великого шовкового шляху у ХХІ столітті
Depo.Влада
16 квітня 2015 15:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь сьогдоні, 16 квітня, на бізнес-форумі в Києві, пише depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Кілька днів тому я вручив уряду України документ про розробку і введення в дію проекту "101 пояс і один шлях", що включає спільне обговорення, будівництво та розвиток торговельних та інфраструктурних шляхів. Крім того, я представив основну суть стикування стратегій країн у проекті "101 пояс і один шлях", а також надав конкретні проекти співпраці у політичній сфері, інфраструктурі і фінансових потоках", - заявив він.

За словами посла, Україна в силу свого географічного розташування та науково-промислового потенціалу є важливим партнером для Китаю.

"Україна - важлива країна в центрі Європи, яка є коридором між Заходом і Сходом. У неї є значні потужності промислового та сільськогосподарського виробництва, а також цінний науково-промисловий потенціал", - наголосив посол.

Мітки: