ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна опинилася у 50-ці антирейтингу поширення рабства

Україна опинилася на 49 позиції з 167 країн світу в рейтингу поширеності сучасного рабства

Depo.Влада
19 липня 2018 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані Глобального індексу рабства, передає Depo.ua.

Згідно з даними з таблиці Глобального індексу рабства, в Україні налічується 286 тисяч людей, що живуть в умовах сучасного рабства. Так, приблизна частка тих, хто живе в країні в умовах сучасного рабства, становить 6,41 на 1000.

Росія у рейтингу опинилася на 64 місці. А ось першу позицію займає Північна Корея, кожен 10 громадян цієї країни постраждав від рабства.

Серед країн Європи та Центральної Азії Україна опинилася на п'ятому місці серед країн з найвищим рівнем сучасного рабства, де Білорусь - на першому, а Росія - на восьмому. Згідно з даними в таблиці по регіонах світу, абсолютна кількість жертв цього явища в Україні становить 301 тисяча.

При цьому наголошується, що реагування українського уряду на це явище відповідає середньому рівню серед усіх досліджуваних країн.

Росія в глобальному рейтингу опинилася на 64 місці. На першому місці - Північна Корея, де найвища поширеність сучасного рабства в світі, причому один з кожних 10 громадян КНДР постраждав від цієї практики.

Більш 2,6 мільйона людей живуть в Північній Кореї в умовах сучасного рабства, свідчать дані звіту. У доповіді також стверджується, що уряд Північної Кореї має найслабший механізм реагування на рабство серед усіх досліджених країн.

Фото: скріншот

У доповіді сучасне рабство – це саме рабство, а також торгівля людьми, примусова праця, боргова залежність, примусовий чи рабський шлюб, а також продаж і експлуатація дітей.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада