Україна оголосила персоною нон грата радника лідера британських лейбористів (ДОКУМЕНТ)

Україна оголосила персоною нон грата британського політика Ендрю Мюррея, який є одним з головних радників лідера опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбіна

Фото – Daily Mail

Про це повідомляє Daily Mail, посилаючись на дані СБУ, інформує Depo.ua.

Повідомляється, що Мюррею ще у червні заборонили в'їзд на територію України протягом трьох років у зв'язку з тим, що він становить загрозу для національної безпеки держави.

Київ визначив, що дії політика є "частиною глобальної пропагандистської мережі Путіна, який продає російську брехню, особливо щодо Криму і війни на сході України", йдеться у матеріалі.

Радник Корбіна, який 40 років був членом комуністичної партії Британії, в 2014 році створив організацію "Солідарність з антифашистським опором в Україні" (SARU), щоб вести в країнах Заходу пропаганду проти України.

Після того, як Росія анексувала Крим, а також ввела війська на Донбас, Мюррей використовував SARU, щоб інформувати про те, що конфлікт в Україні це "війна, проведена київським урядом" проти "народу, який здійснює своє право на самоврядування".

Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року повідомлялося, що у Великій Британії контрольований Кремлем пропагандистський телеканал RT (колишній Russia Today) регулярно просуває опозиційних лейбористів, зокрема лідера Лейбористської партії Джеремі Корбіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна