Україна має повний цикл виробництва ракет, - Турчинов

Ракетна програма України на сьогоднішній день включає повний цикл виробництва
Depo.Влада
8 листопада 2016 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це розповів голова Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, пише Depo.ua з посиланням на LB.ua.

"Ми сьогодні почали виробляти українські ракети, всі складові елементи яких виготовляються також в Україні. Не багато країн мають повний цикл такого виробництва! Останні випробування показали не просто високу якість наших ракет, але і те, що вони краще від російських аналогів. Це важливо. Виробництво ракети - це не тільки розробка корпусу, бойової частини, пускової установки і системи управління, це ще й тверде ракетне паливо. Його виробляють лічені країни", - зазначив Турчинов.

Разом з тим, з метою безпеки глава РНБО не став розповідати, де саме і як давно ракетне паливо виробляється в Україні.

"Наша ракетна програма включає повний цикл виробництва. Це - колосальна робота, проведена нашими вченими, конструкторами, інженерами. Сьогодні ми відновлюємо втрачені позиції України як держави, що володіє сучасними ракетними технологіями. При цьому – це не тільки військова тематика, але і мирний космос", - зазначив Турчинов.

"Ми повинні себе захистити. Якщо ми не можемо зробити це в кількісному показнику, значить, повинні - в якісному. Наша зброя повинна перевершувати те, чим нам загрожує ворог. І в цьому плані належить створити ще дуже і дуже багато. Нас позбавили потужного ядерного потенціалу третього у світі (!) - в обмін на фіктивні гарантії безпеки, які нічим і ніким не підтверджені. У нас немає іншого виходу, як захищати себе самим. А без сучасної, нової, якісної зброї це практично неможливо", - резюмував глава РНБО.

Нагадаємо, в Україні розробили новий ракетний комплекс "Грім".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада