Україна і ЄС разом протистоятимуть торговій дискримінації Росії, - МЗС

Україна і Європейський Союз домовилися координувати свої дії в питанні подолання наслідків дискримінаційних дій, застосованих Росією з початку 2016 року щодо прямого українського експорту, а також транзиту українських товарів російською територією
Depo.Влада
18 січня 2016 18:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України, Відповідних домовленостей було досягнуто в ході зустрічі міністра Павла Клімкіна з комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

"Окрему увагу сторони приділили наслідкам дискримінаційних дій РФ в частині обмеження українського імпорту на російський ринок і українського транзиту територією РФ на ринки третіх країн. Сторони домовилися координувати спільні зусилля в цьому напрямку", -  повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, уряд РФ прийняв рішення ввести з 1 січня продовольче ембарго стосовно України.

У відповідь Мінекономіки заявило, що Україна буде змушена порушити нову суперечку в рамках правил і процедур Світової організації торгівлі в разі продовження дискримінаційних заходів з боку Росії щодо українських продуктів харчування.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада