Україна готує "дзеркальну" відповідь на транзитні санкції Росії

Україна планує ввести дзеркальні торгові і транзитні санкції щодо Росії після обмеження переміщення українських товарів через російську територію
Depo.Влада
4 липня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів під час погоджувальної ради Верховної Ради, передає кореспондент depo.ua.

Разом з тим, у заяві Кабміну з цього приводу зазначається, що обмежувальні заходи щодо Росії будуть вжиті невідкладно. "Уряд вживав і вживатиме всіх можливих заходів захисту національних інтересів України та протидії будь-яким виявам агресії з боку РФ. Нами підготовлені адекватні заходи у відповідь, які будуть введені в дію невідкладно", – йдеться в заяві.

Україна вимагає від Росії негайного скасування запроваджених обмежувальних заходів щодо українського експорту в інші країни.

Кабмін також має намір звернутися до Світової організації торгівлі та інших міжнародних організацій у зв’язку з порушенням РФ норм міжнародного права.

Нагадаємо, Росія запровадила додаткові обмеження щодо транзиту через територію Росії товарів походженням з України до Казахстану і Киргизії.

Ці зміни можуть призвести до повної зупинки транзиту товарів з України через територію Росії і до третіх країн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада