Україна домагається доступу до Савченко українських, німецьких лікарів, – Порошенко

Україна домагається невідкладного надання доступу до української льотчиці, нардепа Надії Савченко українських, німецьких лікарів та спеціалістів Червоного хреста
Depo.Влада
15 березня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главою МЗС Литви Лінасом Лінкявічусом, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Співрозмовники наголосили на тому, що ключовим елементом для політичного врегулювання ситуації на Донбасі є безпека, в тому числі виведення російських військ, зброї та військової техніки. Це може створити передумови для подальшого політичного врегулювання ситуації та відкрити можливість для проведення виборів на цих територіях.

Президент також повідомив, що українська сторона домагається невідкладного надання доступу до Надії Савченко українських та німецьких лікарів та спеціалістів Червоного хреста.

Нагадаємо, що стан здоров'я ув'язненої української льотчиці Надії Савченко, за словами її адвоката Іллі Новікова, не дає приводів для оптимізму, хоча вона і почуває себе краще, ніж минулого тижня, коли дотримувалася сухого голодування.

13 березня українські лікарі, не отримавши доступу до Савченко, покинули Росію. Раніше за дорученням президента Петра Порошенка посол України в Німеччині Андрій Мельник звернувся до німецької сторони з проханням направити до Надії Савченко лікарів з ФРН.

Надія Савченко припинила сухе голодування 10 березня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада