Україну від народного артиста Баскова позбавить тільки в'язниця

Позбавити російського співака Миколу Баскова звання народного артиста України, чого вимагала українська співачка Анастасія Приходько, зможе тільки президент України
Depo.Влада
16 грудня 2014 10:03
ФОТО: depo.ua
Україну від народного артиста Баскова позбавить тільки в
Україну від народного артиста Баскова позбавить тільки в'язниця

Про це ДеПо повідомили в прес-службі Міністерства культури України у відповідь на інформаційний запит.

«Відповідно до статті 16 Закону України «Про державні нагороди України» позбавлення державних нагород може бути проведене президентом України лише у випадку, якщо нагороджений засуджений за тяжкий злочин», - повідомили у відомстві.

Також у Мінкультури зазначили, що звернення про позбавлення Баскова почесного звання «Народний артист України» до міністерства не надходили.

Нагадаємо, днями українська співачка Анастасія Приходько у своєму відкритому зверненні через соцмережі звернулася до віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань В'ячеслава Кириленка з вимогою позбавити Миколу Баскова звання народного артиста України, прибрати з ефіру його кліпи і назавжди заборонити йому в'їзд на територію України.

Раніше Микола Басков у своєму фотоблозі розмістив демотиватор, на якому зображені президент України Петро Порошенко і президент Росії Володимир Путін. При цьому біля голови Порошенка висить петля, а голову Путіна прикрашає «корона» із зірочок.