Українці кинулися читати посібник з ведення партизанської війни

На полицях українських книгарень з'явився посібник зі стратегії та тактики партизанської війни авторства майора швейцарської армії Ганса фон Даха
Depo.Влада
5 березня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua
Українці кинулися читати посібник з ведення партизанської війни
Українці кинулися читати посібник з ведення партизанської війни

Відома книга під назвою «Тотальний опір: інструкція з ведення малої війни для кожного» вийшла українською мовою у двох томах, передає depo.u з посиланням на «Радіо Свобода».

За перші місяці після появи на книжкових прилавках український переклад видання опинився в числі найбільш продаваних.

Книга була написана в 1957 році, і є справжньою інструкцією з підготовки населення на випадок окупації Швейцарії країнами Варшавського договору, який розглядався цілком серйоно в розпал Холодної війни.

За словами наукового редактора українського видання Олега Фешовця, ця книга не застаріла і є класичним виданням.

«Це фактично перше видання військово-тактичної літератури за 20 років незалежності України, і його видало не спеціалізоване видавництво, а громадянське», - заявив Фешовець.

Крім інформації про те, як і куди ховати зброю, як виготовляти нелегальну літературу або як використовувати конспіративні квартири, книга містить дуже практичні поради, наприклад, як приготувати коктейль «Молотова», напалмовий коктейль або як розрахувати кількість вибухівки для підриву дерева або металу. У населення сьогодні багато зброї на руках.