Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях

Майдан-3 можливий не на вулицях, а в парламенті, якщо не виконуватиметься Угода про асоціацію з ЄС і не запроваджуватимуться європейські стандарти життя
Depo.Влада
19 листопада 2014 15:09
ФОТО: depo.ua
Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях
Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях

Про це заявив новообраний народний депутат Мустафа Найєм на прес-конференції, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Хотів би, щоб Майдан-3 стався не на вулицях, а в парламенті, це не означає боротьбу, якщо пригадуєте, Майдан-2 починався не з закликів до перевороту, когось скидати», - сказав він.

За словами Найєма, тоді люди вимагали змін на краще у житті країни і пов'язували ці зміни з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

«Зараз ця Угода прийнята і ми вимагаємо того ж у парламенті, будь ласка, є інструмент, приймайте закони... Якщо цього не станеться, у мене немає жодних сумнівів, що у нас буде Майдан-3, але в парламенті», - заявив він .

Водночас, Найєм вважає, що перед новими політиками, які пройшли у парламент, стоїть проблема об'єднання зусиль: «Всі ті люди, які пройшли у парламент у різних фракціях, мають величезну проблему: бути або поглиненими цією системою, або зберегти себе, щоб створити там Майдан, щоб створювати позитивний порядок денний і виконувати Угоду, приймати стандарти життя, про які ми говорили».

Нагадаємо, що увечері 21 листопада, незабаром після оприлюднення рішення уряду призупинити процес підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС, в соціальних мережах почали поширюватися заклики вийти на акції протесту. Перша акція розпочалася на Майдані Незалежності в Києві приблизно о 22:00. На мітинг зібралося від 1 до 2 тисяч осіб. Сюди прийшли журналісти, громадські активісти та прихильники євроінтеграції.