Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях

Майдан-3 можливий не на вулицях, а в парламенті, якщо не виконуватиметься Угода про асоціацію з ЄС і не запроваджуватимуться європейські стандарти життя
Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях
Україні пророкують ще один Майдан, тільки не на вулицях

Про це заявив новообраний народний депутат Мустафа Найєм на прес-конференції, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Хотів би, щоб Майдан-3 стався не на вулицях, а в парламенті, це не означає боротьбу, якщо пригадуєте, Майдан-2 починався не з закликів до перевороту, когось скидати», - сказав він.

За словами Найєма, тоді люди вимагали змін на краще у житті країни і пов'язували ці зміни з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

«Зараз ця Угода прийнята і ми вимагаємо того ж у парламенті, будь ласка, є інструмент, приймайте закони... Якщо цього не станеться, у мене немає жодних сумнівів, що у нас буде Майдан-3, але в парламенті», - заявив він .

Водночас, Найєм вважає, що перед новими політиками, які пройшли у парламент, стоїть проблема об'єднання зусиль: «Всі ті люди, які пройшли у парламент у різних фракціях, мають величезну проблему: бути або поглиненими цією системою, або зберегти себе, щоб створити там Майдан, щоб створювати позитивний порядок денний і виконувати Угоду, приймати стандарти життя, про які ми говорили».

Нагадаємо, що увечері 21 листопада, незабаром після оприлюднення рішення уряду призупинити процес підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС, в соціальних мережах почали поширюватися заклики вийти на акції протесту. Перша акція розпочалася на Майдані Незалежності в Києві приблизно о 22:00. На мітинг зібралося від 1 до 2 тисяч осіб. Сюди прийшли журналісти, громадські активісти та прихильники євроінтеграції.