Україна обурилась рішенню World Travel Awards преміювати готель в окупованому Криму

Посольство України у Великій Британії засудило рішення організації World Travel Awards нагородити премією один із готелів, розташованих в окупованому Криму
 

Про це йдеться у повідомленні посольства в Twitter, передає Depo.ua.

"Ми засуджуємо рішення World Travel Awards включити Mriya Resort&Spa в окупованому Росією Криму в список європейських домінантів-2019. Це ніщо інше, як сором і підтримка порушення міжнародного права від Росією. З 2018 року на курорт Mriya&Spa розповсюджуються санкції США, тому що Крим - це Україна", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті World Travel Awards, кримський готель отримав відразу три нагороди - провідний європейський сімейний курорт класу "люкс", провідний курорт Європи для відпочинку і провідний європейський курорт для проведення ділових заходів.

World Travel Awards нагороджувала цей кримський готель, починаючи з 2016 року.

Зазначимо, що організація цього року також присудила три нагороди російській авіакомпанії "Аерофлот", в тому числі у номінації "Провідний авіаційний бренд Європи".

Розташована у Лондоні організація World Travel Awards повідомляє, що вона відзначає нагородами провідних представників індустрії подорожей, готельного бізнесу, цивільної авіації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна