Учасники енергоблокади Криму готові дозволити ремонт ЛЕП в обмін на Чийгоза

Кримські татари готові допустити ремонтників до пошкоджених ЛЕП в обмін на звільнення заступника голови меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза
Depo.Влада
28 листопада 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
Учасники енергоблокади Криму готові дозволити ремонт ЛЕП в обмін на Чийгоза
Учасники енергоблокади Криму готові дозволити ремонт ЛЕП в обмін на Чийгоза

Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов, передає depo.ua.

"Нам пропонували з самого початку відпустити одного з лідерів нашого руху нашоло Ахтема Чийгоза. Ми приняли рішення, що одного Чийгоза нам недостатньо. Нам потрібні всі 9 політув`язнених. Ми згодні на те, що першим випустили Ахтема Чийгоза і ми почнемо ремонтувати опори, будемо готові до того, щоб допустити ремонтників до ремонту електроопор. Але поки не відпустять цих 9 політув`язнених, ми пускати електрику по цим дротам не будемо", - заявив Іслямов.

Нагадаємо, раніше Іслямов повідомляв, що російська влада пропонувала учасникам енергобокади Криму випустити арештованого Ахтема Чийгоза в обмін на відновлення поставок електроенергії в Крим.

Зазначимо, що вранці 26 листопада ремонтники "Укренерго" на вимогу активістів енергетичної блокади окупованого Криму  припинили роботу на пошкодженій лінії електропередач "Каховська – Титан". Електрика до Криму з материкової України не надходить вже сьому добу. 

Учасники енергетичної блокади Криму вимагають жортских переговорів української влади з Московою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада