У Зеленського розказали, як буде відбуватись переїзд з Банкової

Переїзд Офіса президента з Банкової до Українського дому буде відповідати європейській практиці, відкритості та прозорості влади

Таку заяву зробив глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, пише Depo.ua з посиланням на "Українське радіо"

"Насправді це реальна історія і до неї серйозно ставляться. Президент значно  відкритіший за його попередників. І приміщення на Банковій дуже сильно тисне. А переїзд буде відповідати європейській практиці, відкритості та прозорості влади, яку декларує президент", – сказав Дмитро Разумков, додавши, що питання переїзду не планують знімати з порядку денного.

Він підтвердив, що раніше планували переїхати за межі столиці, аби уникати заторів. Однак зараз про такий переїзд не говорять. 

"Йшла мова не про те, щоб перенести за межі міста. В сьогоднішніх реаліях це малоймовірно. Тим паче, зараз президент їздить містом і не перекриває руху, не створює проблем іншим", – сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, нещодавно під час неформальної зустрічі з журналістами президент Володимир Зеленський вже заявляв, що планує перемістити Адміністрацію президента, а на вулиці Банковій створити художній музей.

Згодом Національний музей відповів на ідею Зеленського зробити на Банковій музей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна