У Зеленського кличуть уряд до газових переговорів

Команда новообраного президента Володимира Зеленського готова до консультацій з урядом для ухвалення рішень, які забезпечать тепло в оселях українців узимку

Про це йдеться в заяві команди, повідомляє Depo.ua.

"Щоб мати достатню кількість газу на опалювальний сезон, ним потрібно запасатися вже зараз, коли ціна на паливо значно нижча. Крім того, необхідно мати надійні джерела поставок, особливо на тлі того, що досі не визначені умови постачання газу з Росії до ЄС через Україну з 1 січня 2020 року" – зазначається в повідомленні.

"Ми розраховуємо на співпрацю з урядом і втілення виважених і вчасних рішень, узгоджених з ЄС, США та іншими партнерами. Спільними зусиллями забезпечимо достатню для домівок українців кількість газу", – зазначили в команді Зеленського.

Там також наголосили, що "Україна гарантує надійне транспортування газу за європейськими правилами, однак для цього потрібно створити незалежного оператора ГТС".

"Цей процес буде завершений у поточному році, але не за будь-яку ціну і не в інтересах окремих політичних сил", – заявили в команді Зеленського.

 

Нагадаємо, очільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що переговори щодо нового газового контракту між Україною і Росією зможуть відновитися лише після інавгурації нового президента України Володимира Зеленського та його розмови з президентом РФ Володимиром Путіним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна