У Яроша відхрестилися від катування полонених

В "Правому секторі" спростували інформацію правозахисників Amnesty International про тортури полонених і вимагання викупу у родичів затриманих
Depo.Влада
22 травня 2015 15:34
ФОТО: depo.ua

"Інформація про "Правий сектор" щодо тортур та здирництва викупу у родичів полонених, яка міститься у звіті організації, не відповідає дійсності", - заявив спікер "Правого сектора" Артем Скоропадський, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

Скоропадський повідомив, що на базі "Правого сектора" під дитячим таборі в Дніпропетровській області була облаштована в'язниця.

"Там дійсно тримали взятих у полон бойовики «ДНР», але ми після допитів відразу передавали їх спецслужбам. Можливо, вони були у нас по кілька днів, в розпал боїв ми не могли кожного окремого полоненого везти окремим транспортом", - заявив Скоропадський.

Він також стверджує, що бійці "Правого сектора" не застосовували тортури до полонених.

"Говорити про вимагання викупу у рідних недоречно. Полонені сепаратисти були бідні, доведені до межі, тому і йшли туди служити", - стверджують в "Правому секторі".

Нагадаємо, у п'ятницю правозахисна організація Amnesty International опублікувала звіт в якому звинуватила обидві сторони конфлікту на Донбасі у військових злочинах по відношенню до полонених, включаючи тортури і вбивства.