У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм

У народного депутата Віри Савченко на російському кордоні вилучили 24 книги авторства її сестри Надії, яку незаконно утримують у російській в'язниці
Depo.Влада
23 листопада 2015 10:20
ФОТО: depo.ua
У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм
У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм

Про це повідомив адвокат Надії Савченко Ілля Новіков у своєму "Твіттері", передає depo.ua.

"У Віри Савченко знову неприємності на російському кордоні. Вилучили дві пачки книжок написаних Надією, будуть перевіряти на екстремізм", - пише він.

"Взагалі-то у двох пачках 24 книжки, але в акті записали 23: одну зачитали", - зазначив він.

"А головне – ну який там екстремізм? Ну, надруковано на обкладинці "Путін - хуйло!", подумаєш, всього-то", - додав Новіков.

"На митниці Веригівка-Чугунівка прикордонники РФ і ФСБ "віджали" в мене 24 книг Наді, "Сильне ім'я Надія", везла я їх на прохання росіян, що листуються з Надею в СІЗО, їм у подарунки. Вилучили. Причина: "подозрітєльная літєратура" (спочатку кричали, що екстремістська). Відняли і 18 поштових конвертів із зображенням Наді. Протримавши автобус на КПП "Веригівка" 9,5 годин, взявши які тільки можна пояснення-роз'яснення, напоївши кавою, відпустили. Народ в автобусі лютував, що так довго тримають через мене, хтось називав "Майданутиє", але коли дізнались чия є сестра - настрої змінились. Вже вигукували "Надя це Україна". А далі мало не мітинг під автобусом влаштували Смайлик "smile". Водій Сергій, чудова людина, підкуривши сівший акомулятор, завів автобус і ми рушили далі...в глибину Рассєі... На суд до Наді", - розповіла Віра Савченко та розмістила відповідні фото на своїй сторінці у "Фейсбуці". 

У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм - фото 1У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм - фото 2У Віри Савченко на кордоні з Росією відібрали книги сестри. Перевірять на екстремізм - фото 3

Більше новин політики читайте на Depo.Влада