У справі Сенцова немає офіційного рішення щодо заборони "Правого сектору" в Росії, - адвокат

Адвокат українського кінорежисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе вимагає запросити з Верховного суду Росії справу, на підставі якої той ухвалював рішення про заборону "Правого сектора"

Про це повідомляє Медиазона передає depo.ua.

Як пише видання, клопотання Дінзе про витребування оригіналу рішення Верховного суду обґрунтовується тим, що в справі зараз перебуває його незавірена копія.

"Датований документ листопадом 2014 року, а перший вирок Афанасьєву (заарештований разом із Сенцовим і Кольченком -ред.) винесений у грудні, тобто, рішення ще не вступило в законну силу", - говорить Дінзе, і просить витребувати справу, щоб зрозуміти, чим взагалі керувався суд і Генпрокуратура, що вимагала визнати "Правий сектор" екстремістською організацією.

Крім того, прокурор на засіданні суду зачитав рішення російського суду про заборону УНА-УНСО. Адвокат Дінзе протестує: "Нас не звинувачують в участі в УНА-УНСО". Проте суддя відхиляє цей протест і дозволяє прокурору читати про агресію в Грузії та інше.

У понеділок, 27 липня, триває засідання Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, яких звинувачують у терактах у Криму.

Як повідомлялось, у справі Сенцова-Кольченка в Росії "знайшли" набої, пістолет і гранату.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.