У справі Сенцова немає офіційного рішення щодо заборони "Правого сектору" в Росії, - адвокат

Адвокат українського кінорежисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе вимагає запросити з Верховного суду Росії справу, на підставі якої той ухвалював рішення про заборону "Правого сектора"
Depo.Влада
27 липня 2015 19:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Медиазона передає depo.ua.

Як пише видання, клопотання Дінзе про витребування оригіналу рішення Верховного суду обґрунтовується тим, що в справі зараз перебуває його незавірена копія.

"Датований документ листопадом 2014 року, а перший вирок Афанасьєву (заарештований разом із Сенцовим і Кольченком -ред.) винесений у грудні, тобто, рішення ще не вступило в законну силу", - говорить Дінзе, і просить витребувати справу, щоб зрозуміти, чим взагалі керувався суд і Генпрокуратура, що вимагала визнати "Правий сектор" екстремістською організацією.

Крім того, прокурор на засіданні суду зачитав рішення російського суду про заборону УНА-УНСО. Адвокат Дінзе протестує: "Нас не звинувачують в участі в УНА-УНСО". Проте суддя відхиляє цей протест і дозволяє прокурору читати про агресію в Грузії та інше.

У понеділок, 27 липня, триває засідання Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, яких звинувачують у терактах у Криму.

Як повідомлялось, у справі Сенцова-Кольченка в Росії "знайшли" набої, пістолет і гранату.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.