У справі Немцова з'явився високопосадовець із Чечні, - ЗМІ

У справі Немцова з'явився високопосадовець із Чечні, що раніше фігурував у справах про замахи на братів Суліма і Руслана Ямадаєвих, а також співвласника "Конверс-груп" Олександра Антонова
Depo.Влада
23 липня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Росбалт" з посиланням на "знайомі з ситуацією" джерела, передає depo.ua.

За даними видання, цей "високопосадовець з Чечні" давав вказівки жителям республіки Асланбек Дадаєву, Елім Паші Хацуеву і Тимур Ісаєв, які вважаються безпосередніми виконавцями вбивства Героя Росії Руслана Ямадаєва.

"У матеріалах про вбивство Ямадаєва і замаху на Антонова є інформація про те, що Хацуєв приїжджав в ОАЕ в 2009 році, коли в цій країні велася підготовка замаху на екс-командира батальйону" Схід "Суліма Ямадаєва. Потім Хацуєв потрапив у поле зору оперативників у зв'язку з розслідуванням розстрілу Руслана Ямадаєва і замаху на Антонова, його телефони поставили на прослуховування. Відразу після того як в Дубаї застрелили Суліма Ямадаєва, Хацуеву по телефону подзвонив високопоставлений представник Чечні і сказав, що тому не треба більше їхати в ОАЕ, оскільки "клієнт потонув". Також було зафіксовано ще кілька випадків переговорів Хацуева та представника Чечні", - пише "Росбалт".

Джерела агентства стверджують, що в ході розслідування вбивства Немцова з'ясувалося, що Руслан Геремеев (колишній офіцер батальйону "Північ") також розмовляв з тим же самим високопоставленим представником Чечні в момент підготовки вбивства політика. За даними видання, високопоставлений представник Чечні навіть зустрічався з Геремеевим і Зауром Дадаєвим, якого слідство вважає виконавцем вбивства Немцова) в "Президент-готелі".

"Таким чином, виходить, що і фігуранти справ про вбивство Руслана Ямадаєва, і фігуранти справи про вбивство Бориса Немцова спілкувалися з одним і тим же високопоставленим представником Чечні", - підсумовує "Росбалт".

Нагадаємо, російський опозиціонер Михайло Ходорковський вважає, що Бориса Немцова вбили кадирівці за підказкою російських силовиків.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua