У соцмережах просувають нового кандидата в генпрокурори

У соцмережах активно обговорюють імовірного кандидата на пост генпрокурора
Depo.Влада
18 березня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
У соцмережах просувають нового кандидата в генпрокурори
У соцмережах просувають нового кандидата в генпрокурори

Зокрема, ідеться про Юрія Столярчука, який зараз займає посаду заступника генпрокурора, передає depo.ua.

"Схоже, новин генпрокурором буде Юрій Столярчук. У лідери генпрокурорського забігу вибивається ось ця "темна конячка" з густими чорними бровами", - написала у "Фейсбуці" екс-керівник прес-служби прокуратури Києва, журналістка Олена Яхно.

"З одного боку, це явний прокурорський секонд хенд, такий собі апгрейд Шокіна. Немає сумнівів, що він буде абсолютно лояльним до портрета. З іншого боку, практично всі мої знайомі прокурори відгукуються про нього як про висококласного професіонала. Один з прокурорів, який працював з ним дуже близько, від нього в захваті. Каже, що він "досить наполегливий, думаючий, але без шизи", - написала вона, зазначивши, що саме Столярчук зібрав докази про причетність Пукача до вбивства Гонгадзе і брав участь в його арешті.

"Розповідають, що Столярчук і далі почав розкручувати клубок, але тут відбулася зміна генпрокурорів. Призначили донецького Васильєва, який швиденько відправив Столярчука на пенсію. А йому тоді було трохи більше сорока - самий розквіт", - зазначила Яхно. 

Знакомьтесь! Следующий Генпрокурор Похоже, это будет Юрий Столярчук. В лидеры генпрокурорского забега выбивается во...

Опубліковано Оленою Яхно 18 березень 2016 р.

Нагадаємо, як повідомляли раніше ЗМІ з посиланням на джерела в Адміністрації президента, на зміну генпрокурору Віктору Шокіну розглядаються дві основні кандидатури – його заступник Юрій Столярчук та Юрій Луценко.

Читайте також: Прокурор, який "злив" справу Юри Єнакієвського, очолив новий департамент ГПУ (ДОКУМЕНТ)