У палаючому суді були 150 клопотань НАБУ. Справи Ставицького і Єфремова не пошкоджені

Станом на 10 червня 2016 року у Солом’янському районному суді Києва знаходилося близько 150 процесуальних клопотань від детективів НАБУ, погоджених з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щодо яких ще не було винесено рішення або рішення було винесено, проте не виготовлено відповідної ухвали
Depo.Влада
13 червня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Протягом понеділка, 13 червня, офіційної інформації щодо неможливості розгляду вже поданих клопотань з боку суддів Солом’янського суду не надходило, передає depo.ua з посиланням на сайт НАБУ.

Крім того, до Солом’янського районного суду м. Києва детективами НАБУ та прокурорами САП було скеровано два обвинувальні акти. На даний час доля матеріалів проваджень з’ясовується.

На понеділок, 13 червня, детективи планували подати на розгляд більш ніж десять клопотань, два з яких мали особливе значення. Через пожежу план слідчих дій (обшуків) було зірвано, що змусить слідчих змінити тактику ведення розслідування.

Загалом у штатному режимі суд Солом’янського району м. Києва щоденно розглядав по декілька процесуальних клопотань, які стосувалися досудових розслідувань Національного антикорупційного бюро. Із початку 2016 року усього їх було розглянуто більше тисячі.

Антикорупційне бюро закликає усі служби, задіяні у розслідуванні та усуненні наслідків пожежі у Солом’янському суді, вжити заходів для якнайшвидшого відновлення його роботи. У разі, якщо нормальна робота суду не буде поновлена найближчим часом, це матиме негативний вплив на якість та швидкість досудових розслідувань НАБУ.

У відомстві стверджують, що пожежа не зупинить детективів у розслідуванні корупційних злочинів, проте окремі процесуальні дії можуть бути відтерміновані.

Варто відзначити, що пожежа у приміщенні Солом’янського районного суду Києва не пошкодила матеріалів резонансних справ екс-міністра енергетики і вугільної промисловості України Едуарда Ставицького і колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Нагадаємо, що сьогодні вранці у приміщенні Солом'янського районного суду Києва виникла пожежа, внаслідок чого втрачена частина справ.  Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін повідомляв, що   повністю вигоріла кімната, де зберігались відкриті кримінальні справи, передані від НАБУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада