У Сіверськодонецьку Опоблок підняв голодних бабусь проти перейменування міста (ВІДЕО)

У Сіверськодонецьку в наметі "Опозиційного блоку" відбувається збір підписів проти перейменування міста
Depo.Влада
12 листопада 2016 17:08
ФОТО: depo.ua

Біля намету скупчилися пенсіонерки, які не хочуть, щоб "Сєвєродонецьк" офіційно став Сіверськодонецьком, передає Depo.ua з посиланням на так зване "Сєвєродонецьке міністерство інформації".

"Я вважаю, що наше місто як Сєвєродонецьк увійшов в новітню українську історію і переробляти його, називати по-іншому я вважаю, що це недоцільно", - заявила місцева жителька.

"Питання для нашого міста дуже гостре. За кілька днів, за три дні про це дізналися. Засуджує міськрада, жителі міста, самі депутати обурені. Це вкрай гостре питання. Абсолютно дурна ідея", - сказав секретар міської ради Ігор Бутков (Опозиційний блок).

Нагадаємо, що група народних депутатів написала законопроект, який пропонує Верховній Раді перейменувати місто Сєверодонецьк Луганської області в Сіверськодонецьк. Ініціатори постанови посилаються на існуючий топонім "Сіверськодонецьк", який зафіксований у чинному "Українському правописі", в першому виданні "Української енциклопедії", а також в останніх виданнях "Українського орфографічного словника"

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада