У Симоненка молодь агітують вчитися у вишах «ЛНР»

Депутат Луганської міської ради від КПУ Наталія Максимець із захватом висловлюється про початок вступної кампанії до медуніверситету «ЛНР», дипломи якого не будуть визнаватися в жодній країні світу
Depo.Влада
30 вересня 2014 19:16
ФОТО: depo.ua
У Симоненка молодь агітують вчитися у вишах «ЛНР»
У Симоненка молодь агітують вчитися у вишах «ЛНР»

Про це вона пише на своїй сторінці у Facebоok, передає ДеПо

«До нас приїхали отримати професію лікаря юнаки та дівчата з Харкова і Дніпропетровська, близько 150 громадян 52 країн світу. Нехай нас поки що не визнали на міжнародному рівні як державу, однак нас визнала студентська молодь, яка хоче навчатися саме у Луганській Народній Республіці», - повідомляє комуністка.

На її думку, це відбувається, тому що в «ЛНР» навчання у вузах безплатне.

«Приятель вступив до Луганської академії культури і мистецтв. Щоправда, твір з української мови на тему «Яким ви бачите майбутнє України» йому сказали «можна не писати», - пише Максимець.

Раніше український депутат повідомляла у соцмережах, що її брат вступив до лав «ЛНР» і вона пишається його рішенням.

6 липня вона закликала терористів відслідковувати українських патріотів за записами у соціальних мережах.

Крім того, 24 квітня Максимець заявляла у своєму блозі, що «немає такої нації, як українці», а також повідомляла про плани влаштувати «бенкет із танцями і шашликами» на День пам'яті жертв Голодомору.

Як повідомляв ДеПо, депутат Луганської міськради від КПУ Ігор Орцев, який наразі перебуває в Криму, хоче демонтувати пам'ятник Шевченкові в Луганську.