У штабі АТО попередили про інформаційну атаку бойовиків

У штабі АТО заявили, що російські підрозділи інформаційної війни підготували провокацію з метою відвернути увагу громадян РФ і світової громадськості від факту перебування російських регулярних військ на Сході України
Depo.Влада
12 квітня 2015 23:12
ФОТО: depo.ua

Заступник командуючого силами АТО Валентин Федічев заявив, що у період з 12 по 13 квітня в мережі Інтернет буде поширюватися відеоролик, в якому бойова броньована машина з польськими (або німецькими) державними прапорами (БТР, БМП, МТЛБ) буде атакувати позиції "народних ополченців ДНР" в районі Авдіївки, передає depo.ua  з посиланням на сторінку прес-центру АТО у Fаcebook.

"У коментарях буде говоритися, що "позиції ополченців атаковані польським (німецьким) підрозділом". Офіціально повідомляємо, що ані польських, ані німецьких підрозділів у складі сил АТО ніколи не було і немає", - заявив Федічев.

"Це провокаційне повідомлення проросійських ЗМІ та контрольованих ними інтернет-ресурсів призначено для покладання на Україну відповідальності за порушення виконання п. 10 "Комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року", яким передбачено виведення збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України під спостереженням ОБСЄ ", - пояснив заступник командуючого АТО.

Мітки: АТО