У Шокіна завели справу щодо закриття телеканалу ATR

Прокуратура Криму розпочала кримінальне провадження за фактом припинення на території окупованого Криму діяльності медіа-холдингу АТR
Depo.Влада
3 квітня 2015 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Як зазначали у відомстві, на території окупованого півострова систематично порушується гарантоване Конституцією України право на свободу думки і слова, відбувається ліквідація незалежних кримських ЗМІ.

У зв`язку з цим для захисту прав громадян та незалежних кримських ЗМІ прокуратура автономії 1 квітня внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення (ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України) за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, що призвело до припинення теле- та радіомовлення ЗМІ медіа-холдингу ATR. Зокрема, йдеться про кримсько-татарський телеканал ATR, дитячий кримсько-татарський телеканал Lale, FM - радіостанцію "Мейдан", "Лідер", а також інтернет-видання "15 хвилин".

"Відповідно до ст. 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" вказані кримінальні провадження надіслано до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності", - повідомили в ГПУ.