У Шокіна з'ясували, де приблизно живе Янукович

Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича надали Генпрокуратурі приблизну адресу його проживання
Depo.Влада
14 грудня 2015 14:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюкдокументи від адвокатів з вказанням місця перебування Януковича ГПУ отримала 31 серпня, передає depo.ua з посиланням на УНН.

"Проведення будь-яких слідчих оперативно-розшукових заходів на території іншої держави без відома правоохоронних органів цієї держави заборонено. Це є неможливим в законний спосіб. Тому відслідковувати (місце перебування екс-президента Януковича – ред.) є неможливим. У нас є повідомлення від адвокатів Януковича про те, що його місце перебування у місті Ростові-на-Дону РФ. Названа вулиця і будинок, але виявилось, що він багатоквартирний. Квартиру не вказано. Тому важко сказати, чи відповідає ця інформація дійсності. Невідомо в якій він квартирі, і чи взагалі він там мешкає. Ця інформація надавалась у зв’язку з певною піар-кампанією, яка була влаштована колишнім президентом з приводу того, що він дуже хоче розповісти про події періоду Майдану", - сказав він.

Горбатюк також наголосив, що Януковичу оголошено підозру у вчиненні злочинів проти учасників Майдану, а адвокати екс-президента намагаються ввести в оману українське суспільство.

"Чому я дозволяю собі називати це піаром. (У повідомленні від адвокатів Януковича – ред.) вказується, що "ми готові давати свідчення, а слідчі не приїжджають".Це завідома введення в оману суспільства, тому що слідчі не можуть без відома правоохоронних органів РФ приїхати та проводити слідчі дії на території іншої держави. Це є незаконно, стосовно слідчих можуть бути порушені кримінальні провадження", - додав він.

За словами Горбатюка, представники Генпрокуратури України не отримали жодної відповіді від правоохоронних органів Росії.

"Міжнародними договорами передбачений певний порядок: пишеться запит, в якому проситься правоохоронні органи організувати проведення слідчих дій. Тоді вони або самі їх організовують, або запрошують слідчих України їх проводити (на території РФ – ред.). Нажаль ми не можемо це організувати, адже жодної відповіді не отримали. Знаючи про це, адвокати і колишній президент грають в таку гру "Ми хочемо давати, а вони не хочуть приїжджати", - зазначив прокурор.

Нагадаємо, що 27 серпня адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк повідомив, що у ГПУ  скеровані дані щодо місця перебування Віктора Януковича.

Додамо, Генпрокуратура оголосила про підозру Януковичу в отриманні 26 млн грн хабара під виглядом авторської винагороди. ГПУ неодноразово скеровувала до Генпрокуратури Російської Федерації запит щодо затримання екс-президента України, однак відповіді так і не отримала.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: янукович, ГПУ