У Шокіна з'ясували, де приблизно живе Янукович

Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича надали Генпрокуратурі приблизну адресу його проживання

Як повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюкдокументи від адвокатів з вказанням місця перебування Януковича ГПУ отримала 31 серпня, передає depo.ua з посиланням на УНН.

"Проведення будь-яких слідчих оперативно-розшукових заходів на території іншої держави без відома правоохоронних органів цієї держави заборонено. Це є неможливим в законний спосіб. Тому відслідковувати (місце перебування екс-президента Януковича – ред.) є неможливим. У нас є повідомлення від адвокатів Януковича про те, що його місце перебування у місті Ростові-на-Дону РФ. Названа вулиця і будинок, але виявилось, що він багатоквартирний. Квартиру не вказано. Тому важко сказати, чи відповідає ця інформація дійсності. Невідомо в якій він квартирі, і чи взагалі він там мешкає. Ця інформація надавалась у зв’язку з певною піар-кампанією, яка була влаштована колишнім президентом з приводу того, що він дуже хоче розповісти про події періоду Майдану", - сказав він.

Горбатюк також наголосив, що Януковичу оголошено підозру у вчиненні злочинів проти учасників Майдану, а адвокати екс-президента намагаються ввести в оману українське суспільство.

"Чому я дозволяю собі називати це піаром. (У повідомленні від адвокатів Януковича – ред.) вказується, що "ми готові давати свідчення, а слідчі не приїжджають".Це завідома введення в оману суспільства, тому що слідчі не можуть без відома правоохоронних органів РФ приїхати та проводити слідчі дії на території іншої держави. Це є незаконно, стосовно слідчих можуть бути порушені кримінальні провадження", - додав він.

За словами Горбатюка, представники Генпрокуратури України не отримали жодної відповіді від правоохоронних органів Росії.

"Міжнародними договорами передбачений певний порядок: пишеться запит, в якому проситься правоохоронні органи організувати проведення слідчих дій. Тоді вони або самі їх організовують, або запрошують слідчих України їх проводити (на території РФ – ред.). Нажаль ми не можемо це організувати, адже жодної відповіді не отримали. Знаючи про це, адвокати і колишній президент грають в таку гру "Ми хочемо давати, а вони не хочуть приїжджати", - зазначив прокурор.

Нагадаємо, що 27 серпня адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк повідомив, що у ГПУ  скеровані дані щодо місця перебування Віктора Януковича.

Додамо, Генпрокуратура оголосила про підозру Януковичу в отриманні 26 млн грн хабара під виглядом авторської винагороди. ГПУ неодноразово скеровувала до Генпрокуратури Російської Федерації запит щодо затримання екс-президента України, однак відповіді так і не отримала.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада